Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Proč čerstě praženou kávu?

Na našem trhu je více než 95% prodávané kávy zvětralé. Ani zrnková, nepomletá káva nezaručuje čerstvou kávu. Zrnková káva má svůj vrchol v prvním týdnu po upražení. Nutno dodat, že káva by se měla začít pít až po 2-3 dnech od upražení, tedy po ustálení chemických reakcí.

Na konci druhého týdne začíná káva stárnout a zvětrávat. A to také díky oxidací tuků a jejich následnému žluknutí. Nicméně káva má stále dobrou chuť i aroma. Po dvou dalších týdnech zvětrávání akceleruje. I laik při porovnání pozná značný rozdíl mezi čerstvou kávou a kávou 4 týdny od upražení. Po měsíci až 6 týdnech, bez ohledu na to jaké kvality zrna původně byla, se snižuje její kvalita do třídy C a níže.

Zkuste se v supermarketech a prodejnách podívat na datum výroby nabízené kávy.

FreshCoffee nabízí široký výběr káv dovezených z celého světa v surovém stavu, které se praží a balí v České republice. V naší nabídce se v tuto chvíli nachází 24 druhů 100% kávy Arabika, 6 druhů kávy Robusta a nespočet možností kombinovat variace a chutě káv dle přání zákazníka. Součástí nabídky je také prodej kávovarů a možnost jejich zapůjčení v případě odběru kávy FreshCoffee.

Věříme, že díky široké nabídce káv si vyberete pro Vás tu nejlepší a my se postaráme, aby se k Vám káva dostala včas a čerstvá.

KONTAKTUJTE NÁS!

Pokud máte dotaz neváhejte nás kontaktovat.

Servis kávovarů rychle a na místě

Široký sortiment čerstvé kávy a kávovarů

Doprava zdarma nad 2000 Kč

Instalace zdarma Praha a okolí

Moderní eshop od  Webmiumeshop