Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

decaf-coffee-beans.jpgO E-Shopu

FreshCoffee, aneb čerstvá káva. Náš e-shop je tu nejen pro všechny milovníky dobré kávy. Milujeme kávu a rituály spojené s její přípravou a rozhodně si tento zážitek nechceme nechávat pouze pro sebe, právě naopak. Chceme se s vámi podělit o všechny báječné produkty, které pro vás vybíráme s pečlivostí a nic jiného než tu nejvyšší kvalitu a standard nebereme.


Poznejte lahodnost chuti a nepřekonatelnost aroma čerstvě pražené kávy. Kávová zrna ze všech koutů světa, z těch nejznámějších a neprověřenějších plantáží pro vás čerstvě upražíme. Nabídneme vám 100 % arabicu, kávy aromatizované, v BIO kvalitě, kávy bez kofeinu a ty nejvytříbenější kávové směsi.


Pryč jsou doby, kdy jsme se při přípravě kávy spokojili s varnou konvicí. Naštěstí. Vaření kávy je rituál, který vám usnadní námi nabízení pomocníci – od moka konviček, přes kávovary až po espressovače předních výrobců těchto spotřebičů. V naší nabídce naleznete přístroje pákové, polo i plno automatické, kapslové a ostatní pomůcky jako jsou mlýnky na kávu a jiné příslušenství.


S FreshCoffee se pro vás káva stane opravdovým zážitkem.

 

Servis kávovarů rychle a na místě

Široký sortiment čerstvé kávy a kávovarů

Doprava zdarma nad 2000 Kč

Instalace zdarma Praha a okolí

Moderní eshop od  Webmiumeshop